Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja 2020 / Blok A1

Blok A1

a1

Przedmioty rozszerzone: matematyka, język angielski oraz fizyka lub geografia.

a1

O przyjęciu do klasy decyduje suma punktów ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z następujących przedmiotów:

• matematyka
  • język polski
  • język angielski
  • informatyka lub fizyka lub geografia (punktowany jest wynik korzystniejszy dla kandydata)

a1

Uczniowie nabywają umiejętności logicznego myślenia, analizy i syntezy problemów, przygotowują się do udziału w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Dodatkowym atutem nauki w tej klasie jest udział uczniów w wykładach i ćwiczeniach laboratoryjnych z fizyki, geografii prowadzonych przez pracowników naukowych.

Przykładowe dalsze kierunki kształcenia:

matematyka; automatyka przemysłowa i robotyka; ekologiczne źródła energii; elektronika, energetyka; telekomunikacja, cyberbezpieczeństwo; fizyka medyczna, fizyka techniczna, geoinformacja, geologia, kartografia, informatyka i ekonometria; inżynieria mechatroniczna, metalurgia, recylking, nanotechnologie, budownictwo, inżynieria akustyczna, geoinżynieria, teleinformatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, ekonomia, ekonomia i rachunkowość, rachunkowość i controling, analityka gospodarcza, finanse itp.

Przyszli uczniowie będą mieli również możliwość skorzystania z bogatej oferty dodatkowych zajęć, uczestnictwa w innowacjach i różnorodnych programach umożliwiających rozwój zainteresowań, zdolności i pasji.

• Powiększ zdjęcie Sala j.angielskiego

Sala j.angielskiego