Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja 2020 / Blok A2

Blok A2

a2

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia oraz język angielski lub matematyka

a2

O przyjęciu do klasy decyduje suma punktów ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z następujących przedmiotów:

• język polski
  • matematyka
  • język angielski lub wychowanie fizyczne (punktowany jest wynik korzystniejszy dla kandydata).
  • biologia lub chemia (punktowany jest wynik korzystniejszy dla kandydata).

bch

Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze, lepiej zrozumieć prawa rządzące naszym światem a w przyszłości świadomie projektować jego zmiany. Ponadto  młodzież bierze udział w wykładach i ćwiczeniach laboratoryjnych na poziomie uniwersyteckim.

Przykładowe dalsze kierunki kształcenia:

medycyna, stomatologia, dietetyka, analityka medyczna, fizjoterapia, farmacja, farmacja kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, weterynaria, analityka weterynaryjna, behawiorystyka zwierząt, zootechnika, hipologia i jeździectwo, technologia żywności, ogrodnictwo, agrobiznes, leśnictwo, zarządzanie zasobami ziemi, biotechnologia, chemia, inżynieria biomedyczna, psychologia, kryminalistyka, psychokryminalistyka, ekologiczne źródła energii, inżynieria środowiska, ochrona środowiska itp.

Przyszli uczniowie będą mieli również możliwość skorzystania z bogatej oferty dodatkowych zajęć, uczestnictwa w innowacjach i różnorodnych programach umożliwiających rozwój zainteresowań, zdolności i pasji.

• Powiększ zdjęcie Wieczór Małego Skorpiona

Wieczór Małego Skorpiona