Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja 2020 / Blok A3

Blok A3

a3

Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski oraz historia lub geografia

a3

O przyjęciu do klasy decyduje suma punktów ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z następujących przedmiotów:

• język polski
  • matematyka
  • język angielski
  • historia lub przedmiot artystyczny (plastyka lub muzyka), (punktowany jest wynik korzystniejszy dla kandydata).

radio

Uczniowie  mogą rozwijać swoją kreatywność, uczestniczyć w szeroko pojętej kulturze i życiu społecznym. Dodatkowo uczestniczą w spotkaniach i warsztatach w ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, Teatrem Sztuk i Młodzieżowym Domem Kultury.

Przykładowe dalsze kierunki kształcenia:

filologie, social media, etnologia i antropologia kulturowa, architektura  informacji, archiwistyka historyczna;kulturoznawstwo, kultury mediów, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, komunikacja promocyjna i  kryzysowa, filozofia, coaching, doradztwo polityczne, politologia, historia, prawo, pedagogika, logopedia, psychologia, administracja, stosunki gospodarcze, bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, logistyka itp.

Przyszli uczniowie będą mieli również możliwość skorzystania z bogatej oferty dodatkowych zajęć, uczestnictwa w innowacjach i różnorodnych programach umożliwiających rozwój zainteresowań, zdolności i pasji.

• Powiększ zdjęcie Wigilia

Wigilia